Welcome, visitor! [ Register | Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

در باره ما

 ایستگاه بازار کتاب ایران

یک مرکز عمده خرید و فروش کتایها نو و دست دوم و مجلات قدیمی کمیاب، کتابای نایاب خطی، سنگی و چاپی

خرید و فروش کتابخانه های شخصی

خرید و فروش کتاب ها و مجلات جدید الانتشار آموزشی، علمی و فرهنگی در کلیه زمینه ها و علوم 

  • وبسایت bookstop.ir ، ایستگاه تبلیغات رایگان بازار کتاب ایران با دو هدف عمده در جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی تاسیس شده است:

اول آنکه می کوشد تا پل ارتباطی باشد در مسیر کتابخوانان و محققان که کتاب و مجلات نو و قدیمی، کمیاب و نایاب، کتب  خطی، سنگی و چاپی و محلات و نشریات جدید الانتشار مورد نطر خود را در کلیه زمینه های ادبی، تاریخی، هنری، علمی و آموزشی هر چه سریعتر بیابند و با فروشنده آن آشنا شوند؛ از کم وکیف قیمت و کیفیت اقلام مورد نظرشان آگاه شوند و سپس برای خرید آن اقدام کنند. همچنین کسانی که در نظر دارند کتابخانه شخصی خود را بفروشند از طریق این سایت بتوانند خریداران کتابخانه شان را بیایند و با آنان تماس یگیرند و به توافق برسند.

دوم آنکه این وبسایت می کوشد تا بطور واقعی نام بازار کتاب ایران را تداعی کند؛ بازاری که همه نوع خربد و فروش کتاب و مجلات چاپ جدید و قدیم در ان صورت می گیرد. و سرانچام ایستگاهی که هر عابری در آن توقف و در کتابهای آن تورقی بکند.

گسترش فرهنگ کتابخوانی چاره بسیاری از مشکلات است. در این مسیر ما مشوق های خوب و در عین حال ساده ای برای کتابفروشان و انتشاراتی ها و هر کسی که کتابی برای فروش دارد تدارک دیده ایم:

الف) هر کتابفروش و انتشاراتی و هر شخصی که کتابی برای فروش دارد می تواند با انتخاب پلن رایگان ما تعداد ۱۰۰ کتاب خود را به مدت ۱۰ روز به رایگان آگهی کند. و یا

ب) می تواند با خرید پلن ماهانه به مبلغ ۵۰ هزار تومان به تعداد نامحدود کتابهای خود را به مدت ۱ ماه آگهی کند و در سررسید آن اعتبار خود را تمدید نماید.

همچین ابرارهای رقابی نیر در نظر گرفته شده است. هر فروشنده ای می تواند با استفاده از ابراز نردبان که در حساب کاربری در کنار هر آگهی قرار دارد، آگهی خود را به بالای آگهی های دیگر ببرد و در محل بهتری به نمایش بگذارد.

کلام آخر آنکه مدیریت ایستگاه بازار کتاب تنها با کمک و همراهی اهالی قلم ؛ فرهنگ و اندیشه می توانید اهداف فوق را به پیش ببرد. بنابراین در این مسیر به یاری شما نیازمندیم و دستتان را به گرمی می فشاریم.

Scroll Up